Nenechajte to tak!

So šikanou sa môže stretnúť každé dieťa. My s ňou bojujeme už dlhšie ako dva roky. Projekt vznikol ako nápad troch študentov gymnázia, ktorí sa so šikanou stretávali a pomohol už tisícom detí po celom svete. Niektorým sme umožnili prehovoriť a iným sme zmenili život.

Zistiť viac
,,Toto sme my. Partia kamarátov s túžbou zmeniť svet."

Sami na to nestačíme

Nenech to být neustále rozvíjame, inovujeme a prichádzame s novými nápadmi. Snažíme sa spoločne tvoriť lepší svet, kde má každé dieťa monosť prehovoriť. Na realizáciu niektorých našich neziskových aktivít potrebujeme aj vašu pomoc.

Idete do toho s nami?

Ďakujeme za každý váš finančný príspevok na našu činnosť. Veľmi si vašu pomoc vážime.

Transparentný účet pre darcov

CZ6520100000002101421954

SWIFT: FIOBCZPPXXX
Kontaktná osoba
jan slama
Jan Sláma
jan@nntb.sk

Načo máme Váš dar použiť?

  • Celkový rozvoj NNTB - Pomôžete nám s propagáciou, vývojom nových funkcií, platmi, nájmom a všeobecne všetkými nákladmi, ktoré sú s naším bojom proti šikanovaniu spojené.
  • Instagramová poradňa - Skrz Instagram sa na nás každý deň obracajú deti so žiadosťou o radu. Pomôžete nám zaplatiť skúseného psychológa, ktorý im správe poradí, a hlavne ich podporí.
  • Kampaň "Môj príbeh" - Pomôžete nám dokončiť a rozšíriť osvetovú kampaň pripravovanú v spolupráci so slávnymi osobnosťami na čele s Ewou Farnou, Ondrejom Brzobohatým a ďalšími.
  • Tvorba obsahu - Môžeme vďaka vám vytvárať obsah na sociálne siete, pustiť sa do písania blogu pre učiteľov a vytvoriť moderné výukové videá pre deti. Z Vašich darov zaplatíme tvorcu obsahu.
  • NNTB Offline - Prispejete nám na tlač letákov, tvorbu rollup, platy brigádnikov a stánky na akciách, kde si s deťmi i rodičmi rozprávame osobne.
  • Online prevencia a osveta - Vďaka vašej podpore môžeme spolupracovať s influencermi a tvoriť online preventívne aj osvetové kampane. Z vašich darov zaplatíme predovšetkým zapojených youtubery.