Screen Preview

Nechajte prehovoriť mlčiacu väčšinu

Prinášame efektívny spôsob odhaľovania rizikového správania v kolektíve. Žiaci naň môžu anonymne upozorniť cez náš webči alikáciu amy ich upozornenie bezpečne predáme osobe na škole, ktorá by sa nimi mala zaoberať. Upozornenie odosielame emailom v zaheslovanom PDF.

Zistiť viac
Report Form

Online schránka dôvery

Skrz našu webovú stránku a mobilnú aplikáciu môžu deti anonymne upozorniť na šikanovanie a ďalšie druhy rizikového správania, s ktorým sa stretávajú oni, ich spolužiaci či učitelia. Tieto upozornenia sú zasielané v zaheslované PDF prílohe e-mailom registrovaným osobám spolu so základnými tipmy, čo robiť.

Reports Managment

Základná administrácia

V administrácii môžete upravovať kontaktné osoby aj ich e-mailové adresy. Nájdete tu aj svoje heslo k jednotlivým upozorneniam a porovnanie preventívnych programov a seminárov. Tie budú doplnené o hodnotenie a skúsenosti kolegov zo škôl, ktoré si nimi prešli.

Financované z vašich darov a našich prostriedkov

Základná verzia NNTB je pre všetkých zadarmo. Pretože každé dieťa by malo mať možnosť sa anonymne zveriť so svojím trápením. Jej chod ale nie je bez nákladov. Pokrývame ju z vlastných prostriedkov, súkromných darov aj príjmov z predaja Rozšírenej verzie, vďaka ktorej nebudete na riešenie šikany sami.